H800

H800 - jest produkcyjnym, poziomym centrum obróbkowym wykorzystywanym do szeregu technologii od obróbki siłowej po wysokoobrotową. Koncepcja maszyny, to łóżko w kształcie litery "T" z poprzecznie posuwnym stojakiem (oś X), po którym w kierunku pionowym porusza się wrzeciennik (oś Y).
Zapytaj

Produkcyjne poziome centrum obróbkowe H800

H800 – jest produkcyjnym, poziomym centrum obróbkowym wykorzystywanym do szeregu technologii od obróbki siłowej po wysokoobrotową. Koncepcja maszyny, to łóżko w kształcie litery “T” z poprzecznie posuwnym stojakiem (oś X), po którym w kierunku pionowym porusza się wrzeciennik (oś Y). Ruch po osi Z wykonuje stół obrotowy (oś B) z zamocowanym detalem. Maszyna ta wyróżnia się bardzo wysoką sztywnością, wydajnością i długotrwałą wysoką i stabilną precyzją.

Maszyna w wykonaniu H800 FIVE Axis jest pięcioosiowym wariantem z dwuosiowym, obrotowym stołem CNC z kołową powierzchnią mocującą i współrzędnym magazynkiem narzędzi.

Maszyna w standardowym wykonaniu wyposażona jest bezpośrednim pomiarem w osiach X, Y, Z i B, elektroniczną kompensacją dylatacji temperaturowych, agregatem i chłodzenia urządzenia, zewnętrznego chłodzenia urządzenia, odmuchiwaniem przestrzeni dla zamocowania narzędzia, stołu obrotowego (oś B) transporterem wiórów (2 szt.), transporterem wiórów, magazynkiem narzędzi na 56 pozycji, automatycznym wymiennikiem palet, 2 szt. palet 800 x 800 mm, kompletnym osłonięciem maszyny.

Poziome centrum obróbkowe H800 na życzenie Klienta może zostać wyposażona w diagnostykę zdalną, która jest niezwykle pomocna przy komunikacji z Klientem przy diagnostyce i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Do maszyny H800 oferujemy szeroką skalę wyposażenia specjalnego.

Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom? Mamy mniejsze lub większe. Więcej w naszym katalogu.

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci katalog na Twój adres e-mail.