H630

H630 - wysoce wydajne, poziome centrum frezujące do kompleksowej obróbki wiórowej wyposażone w magazynek narzędzi z automatyczną zmianą narzędzia (56 miejsc) i wymiennikiem palet z dwoma paletami.
Zapytaj

Poziome centrum frezujące H630

H630 – wysoce wydajne, poziome centrum frezujące do kompleksowej obróbki wiórowej wyposażone w magazynek narzędzi z automatyczną zmianą narzędzia (56 miejsc) i wymiennikiem palet z dwoma paletami. Maszyna przeznaczona jest do wydajnej, kompleksowej obróbki form, matryc oraz częśki o płaskich kształtach lub pudełkowych z różnych materiałów: stali, żeliwa szarego i stopów metali lekkich. Umożliwia frezowanie w trzech prostopadłych współrzędnych X, Y, Z. Stół obrotowy (oś B) umożliwia obróbkę wielostronną.

Maszyna jest bardzo wydajna, ma doskonałą wytrzymałość i sztywność żeliwnej konstrukcji, co warunkuje jej wysoką niezawodność, długotrwałą, wysoką dokładność oraz wysoką, dynamiczną i termiczną stabilność.

Maszyna w wykonaniu podstawowym wyposazona jest w napędy cyfrowe, bezpośredni pomiar we wszystkich osiach, planetarną 2-biegową skrzynię biegów, stożkiem zaciskowym SK 50, automatycznym zmieniaczem palet
(2 palety 630 x 630 mm), automatycznym 56-pozycyjny magazynkiem narzędzi,
agregatem chłodniczym z układem chłodzenia narzędzi, automatycznym odmuchiwaniem uchwytu narzędzi,transporterem wiórów, ślimakowym przewodem stołu obrotowego (oś B).

Maszyna może być wyposażona w diagnostykę zdalną, która pomaga w komunikowaniu się z Klientem, w diagnozowaniu i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia specjalnego do maszyny H630.

Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom? Mamy mniejsze lub większe. Więcej w naszym katalogu.