H500

H500 - wysoko wydajne poziome centrum obróbkowe do kompleksowej obróbki wiórowej z przeróżnych materiałów: stali, żeliwa szarego i stopów metali lekkich zamocowanych na stole obrotowym. Umożliwia wykonywanie operacji frezowania w trzech prostopadłych osiach współrzędnych X, Y, Z i obrotowej osi B.
Zapytaj

Poziome centrum obróbkowe H500

H500 – wysoko wydajne poziome centrum obróbkowe do kompleksowej obróbki wiórowej z przeróżnych materiałów: stali, żeliwa szarego i stopów metali lekkich zamocowanych na stole obrotowym. Umożliwia wykonywanie operacji frezowania w trzech prostopadłych osiach współrzędnych X, Y, Z i obrotowej osi B. Umożliwia również wiercenie, wytaczanie, rozwiercanie i gwintowanie. Maszyna jest bardzo wydajna, ma doskonałą wytrzymałość i sztywność żeliwnej konstrukcji, co jest warunkiem wysokiej niezawodności, długotrwałej wysokiej dokładności oraz wysokiej dynamicznej i termicznej stabilności.

Maszyna w wyposażeniu standardowym wyposażona jest w cyfrowe napędy, przez bezpośrednim pomiarem we wszystkich osiach, stołem obrotowy (oś B), automatycznym wymiennikiem palet (2 palety 500 x 500 mm), elektroniczną kompensacją rozszerzalności temperatur, magazynkiem narzędzi z 45 miejscami, agregatem chłodniczym z układem chłodzenia narzędzi, automatycznym odmuchiwaniem uchwytu narzędzi, transporterem wiórów (2 szt.) i transporterem wiórów.

Maszyna może być wyposażona w diagnostykę zdalną, która pomaga w komunikowaniu się z Klientem, w diagnozowaniu i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Oferujemy szeroki asortyment wyposażenia specjalnego do maszyny H500.

Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom? Mamy większe. Więcej w naszym katalogu.