STROJIMPORT – OBRABIARKI, MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, REMONTY ORAZ MODERNIZACJE

Tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki, wiertarki CNC - Strojimport

Targi TEHNIKA 2017, Belgrad, Serbia

W dniach 15 – 19. 05. 2017 STROJIMPORT wziął udział w targach TEHNIKA 2017 w Belgradzie.

Na wspólnym stoisku razem z firmą WPT d.o.o. (maszyny do cięcia strumieniem wody), oprócz karuzelówek TOSHULIN i CNC maszyn KOVOSVIT MAS, TAJMAC ZPS i TRENS zaprezentowali nową maszynę firmy RETOS, horyzontalną wiertarkę RET 10 X oraz model szlifierki kłowej BHC 630 produkcji firmy FERMAT.

Na nasze stoisko przyjęła zaproszenie i zawitała ambasadorka Czech w Serbii – pani Ivana Hlavsová.

Oprócz kliku negocjacji biznesowych z nowymi klientami, przeprowadzone zostały również ważne negocjacje kontraktowe.

TEHNIKA Bělehrad 2017

TEHNIKA Bělehrad 2017

TEHNIKA Bělehrad

TEHNIKA Bělehrad 2017

Wystawa „ITM POLSKA 2017” w mieście Poznań

W dniach 06- 09. 06. 2017 jak co roku, wzięliśmy udział w targach „ITM POLSKA 2017”.

Na plakatach reklamowych prezentowaliśmy maszyny czeskich oraz słowackich producentów takich jak: TOSHULIN, WEILER, ReTOS oraz TRENS. Zaprezentowaliśmy również model szlifierki kłowej od FERMAT.  Podczas wystawy otrzymaliśmy nowe zapytania dot. różnych typów maszyn do obróbki (plastycznej oraz centa obróbkowe).

ITM POLSKA 2017

ITM POLSKA 2017

AMBIRAN Tehran 2017

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w 2 edycji wystawy AMBIRAN Tehran 2017 jako STROJIMPORT a. s. TOSHULIN Group wraz z przedstawicielem P.N.P. Trading Co. Tehran od 23. do 26. 05. 2017. Specjalistyczna wystawa zorganizowana przez Messe Stuttgart w której wzięły udział znaczące firmy z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii. Nasz udział był drugą ważną prezentacją maszyn TOSHULIN na irańskim rynku.

AMBIRAN Tehran 2017

AMBIRAN Tehran 2017

METALLOOBRABOTKA MOSKVA 2017

W dniach 15. – 17. maja STROJIMPORT a.s. wziął udział w moskiewskich targach METALOOBRABOTKA- 2017.

Nasza prezentacja obywała się na stoisku naszej spółki dominującej TOSHULIN a.s., przeprowadziliśmy tam spotkanie z przedstawicielami klientów na rosyjskim rynku.

Stanowisko TOSHULIN a.s., odwiedził też ambasador Republiki Czeskiej w Federacji Rosyjskiej – pan Vladimír Remek, gdzie swoją uwagę poświęcał mu manager eksportu TOSHULIN a.s.

METALLOOBRABOTKA MOSKVA 2017

METALLOOBRABOTKA MOSKVA 2017

FIA 2017 Alžír

Na jubileuszowej 50 edycji targów zaprezentowało się 765 firm w tym 46% zagranicznych z 32 krajów.  Podczas tegorocznych targów, Strojimport już po raz trzeci z rzędu wziął udział jako jedyna czeska firma z własnym stanowiskiem.  Stanowisko Strojimportu znajdowało się w pawilonie „A” – Ahaggar, gdzie znajdowały się ekspozycje przede wszystkim firm z Turcji, Francji, Portugalii, Białorusi, Japonii i Polski.

Uroczyste otwarcie targów zostało zainagurowane przez algierskiego premiera, który w trakcie odwiedzin poświęcił chwilę na krótką rozmowę z ambasadorem ČR w Alžíru. Na sąsiednim stanowisku przedstawiciel ČR przywitał się i pozdrowił przedstawicielstwo Strojimportu.

Na stoisku Strojimport za pomocą plakatów, prospektów oraz prezentacji wideo przedstawiono programy eksportowe Strojimport oraz plany produkcyjne firm partnerskich.

Ekspozycja Strojimportu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród szerokiego grona profesjonalistów odwiedzających stoisko. Świadczy o tym fakt, że niektórzy zainteresowani wracają po 1-2 latach z konkretnymi propozycjami. Tzn. jest to efekt długofalowy, nie wystarczy zaprezentować się tylko raz, jeśli firma kładzie nacisk na taką formę prezentacji.

Honorowym gościem była Federacja Rosyjska. Największe przedstawicielstwo miała Turcja, Rosja i Chiny, które zajęły 47% powierzchni wystawowych.

FIA 2017 Alžír

FIA 2017 Alžír

Wystawa TECMA w Santa Fé, Mexico City

W dniach 07. – 10. 03. 2017 przedstawiciele kadry managerskiej STROJIMPORT a.s. i TOSHULIN a.s.,

po 2 letniej przerwie, ponownie wzięli udział w największym branżowym targu obrabiarek w Meksyku – wystawy TECMA v Santa Fe, Mexico City. Po zakończeniu akcji odwiedzili stoisko meksykańskiego przedstawiciela COMMAI.

TECMA v Santa Fé, Mexico City

TECMA v Santa Fé, Mexico City

IMTEX Bangalore 2017

Ponownie pojawiliśmy się na wystawie obrabiarek IMTEX 2017 w Bangalore od 26.01 do 01. 02. 2017. Mowa o odbywającej się co dwa lata, międzynarodowej, największej wystawie w Południowej i Południowo-Wschodniej Azji z udziałem wiodących producentów z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Chin, Japonii, Wielkiej Brytanii i częściowo z Czech. STROJIMPORT a.s. zaprezentował się na wspólnym stoisku z firmą ŠKODA Machine Tool a.s, a także z plakatami takich producentów jak TOSHULIN a.s., WEILER Holubkov i TRIMILL.

IMTEX BANGALORE 2017

IMTEX BANGALORE 2017

Targi w 2017 roku

Serdecznie zapraszamy na któryś z poniższych światowych targów maszynowych w trakcie 2017 roku, gdzie mogą Państwo odwiedzić nasze stoisko:

TARGI KRAJ TERMIN
IMTEX Bangalore Indie 26.1.-1.2.2017
TECMA Santa Fe Meksyk 7.-10.3.2017
FIA Alžír Algier 8.-13.5.2017
TECHNIKA Bělehrad Serbia 15.-19.5.2017
MACH TOOL Poznaň Polska 6.-9.6.2017
FEIMAFE Sao Paolo Brazylia 20.-24.6.2017
EMO Hannover Niemcy 18.-23.9.2017
MTA Hanoi Wietnam 11.-13.10.2017
TIIE Tehran Industry International Fair Iran 3.-6.10.2017
FIMAHER Lima Peru 26. – 29. 10.2017

Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Wystawa „ITM POLSKA 2016” w Poznaniu

W dniach  od 7. do 10. czerwca 2016 wzięliśmy udział w targach „ITM POLSKA 2016”.

Na banerach reklamowych umieszczonych na naszym stoisku prezentowaliśmy maszyny czeskich i słowackich producentów TOSHULIN, WEILER, ReTOS, TRENS.

W ciągu wystawy zyskaliśmy nowe zapytania na różne typy zarówno obrabiarek, jak i maszyn do obróbki plastycznej.

Machtool Poznaň 2016

Machtool Poznaň 2016

Targi w 2016 roku

Serdecznie zapraszamy na któryś z poniższych światowych targów maszynowych w trakcie 2016 roku, gdzie mogą Państwo odwiedzić nasze stoisko:

TARGI

KRAJ

TERMIN

Mongolia Mining Ulánbátar Mongolia

6.-8.4.2016

MTA Hanoi Wietnam

26.-28.4.2016

FIMAQH Buenos Aires Argentyna

10.-14.5.2016

TECHNIKA Bělehrad Serbia

16.-20.5.2016

MECANICA Sao Paolo Brazylia

17.-21.5.2016

FIA Alžír Algier

28.5.-2.6.2016

MACH TOOL Poznaň Polska

7.-10.6.2016

MSV Brno Czechy

3.-7.10.2016

TOOLEX Sosnowiec Polska

4.-6.10.2016

TIIE Tehran Industry International Fair Iran

3.-7.10.2016

Cieszymy się na spotkanie z Państwem!



Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych regulacji w polskim prawie, jesteśmy zobowiązani poinformować Państwa jako Czytelników i Uzytkowników serwisu tospolska-cz.pl, że nasze strony wykorzystują technologię plików cookies (po polsku "ciasteczek").