SBL300 CNC

SBL 300 CNC, to tokarka przeznaczona do produkcji maszynowej średnio i wielkoseryjnej, do obróbki detali o prostych oraz skomplikowanych kształtach. Wyposażenie z ruchomym przeciwwrzeciennikiem umożliwia kompleksową obróbkę części z zakończeniem na jednej maszynie, co skraca czas produkcji i zwiększa dokładność detali.
Zapytaj

Tokarka numeryczna SBL300 CNC, to tokarka przeznaczona do produkcji maszynowej średnio i wielkoseryjnej, do obróbki detali o prostych oraz skomplikowanych kształtach.

Tokarka numeryczna ze skośnym łożem SBL300 CNC, to tokarskie centrum obróbcze wyprodukowane przez tradycyjnego, słowackiego producenta tokarek, firmę TRENS, która produkuje tokarki już od drugiej połowy XX w. (wcześniej pod nazwą TOS).
Maszyna dostępna jest w wykonaniu z jednym lub dwoma wrzecionami (SBL 300 CNC jednowrzecionowa, SBL300 CNC dwuwrzecionowa).
Wyjątkowe właściwości tego centrum tokarskiego predestynują je do zastosowania w maszynowej, średnio- i wielkoseryjnej produkcji detali o złożonych kształtach geometrycznych z metalu i tworzyw sztucznych, gdzie wersja z przeciwwrzecionem umożliwia kompleksową obróbkę detali z dokończeniem na jednej maszynie. Czy tokarka będzie używana w produkcji pierścieni łożysk, produkcji seryjnej, kołnierzy, okładzin sprzęgieł czy wałów półosi dla przemysłu motoryzacyjnego, wyraźnie przyczyni się do wzrostu produktywności przy wyraźnym obniżeniu kosztów inwestycyjnych. Ze względu na swoje wymiary i zaawansowanie techniczne SBL 300 CNC jest również idealne jako pomoc naukowa dla szkół średnich i wyższych.

Tokarka numeryczna SBL300 – najważniejsze cechy maszyny:
  • Duża różnorodność systemu modułowego umożliwia złożenie maszyny zgodnie z technologicznymi wymaganiami Klienta
  • Wyposażenie z elektrowrzecionami
  • 12-pozycyjna głowica narzędziowa VDI 30 bez/z napędem części obrotowych lub osią Y
  • Diagnostyka zdalna i zarządzanie danymi
  • Duży wybór wykonania i wyposażenia – mocowanie hydrauliczne z uchwytem lub tulejami zaciskowymi, podajniki prętów, sondy pomiarowe narzędzi, automatyczne otwieranie drzwi, odsysanie pyłu przestrzeni roboczej

Tokarkę numeryczną SBL300 CNC można zamówić w następujących podstawowych wariantach: SBL300 CNC. Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom?
Mamy również większe. Więcej w naszym katalogu.

Tokarka numeryczna SBL

SBL – Automatyczna głowica narzędziowa z tarczą promieniową i osią Y.

Tokarka numeryczna SBL

SBL – Zmienne rozwiązanie modułowe zbudowany na monolicie pochylonego łóżka żeliwo

Tokarka numeryczna SBL

SBL – Przestrzeń robocza maszyny

Tokarka numeryczna SBL300 CNC

SBL – Miarka przedmiotu obrabianego