FORCETURN

FORCETURN, to tradycyjna tokarka pionowa i pionowe centrum obróbcze wywodzące się z bogatych, długoletnich doświadczeń z wdrożeniem najnowocześniejszych rozwiązań z produkcji producenta TOSHULIN a.s. Tokarka karuzelowa charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją i dokładną obróbką o średnicach toczenia 2 500-6 000 mm
Zapytaj

FORCETURN, to tradycyjna tokarka pionowa i pionowe centrum obróbcze wywodzące się z bogatych, długoletnich doświadczeń z wdrożeniem najnowocześniejszych rozwiązań z produkcji producenta TOSHULIN a.s.

Tokarka karuzelowa charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją i dokładną obróbką o średnicach toczenia 2 500-6 000 mm dokładnie zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Na maszynie możliwa jest integracja różnych technologii wiórowego obrabiania, przeznaczona jest do skomplikowanych prac, głównie do toczenia, ale także do frezowania i szlifowania, wymagających dużej dokładności i solidności wykonania. Maszynę można opcyjnie wyposażyć systemem sterującym Siemens albo Fanuc. Wszystkie tokarki karuzelowe z produkcji TOSHULIN a.s. mogą być wyposażone diagnostyką zdalną maszyny, która pomaga przy komunikacji z Klientem przy diagnostyce i naprawie większości stop-stanów maszyny. Chodzi o najszybszy możliwy sposób odkrycia przyczyny usterki maszyny z 80-90% skutecznością przy rozwiązywaniu problemu. Szeroka oferta wyposażenia dodatkowego i specjalnego.

  • Wysoka wydajność pracy w dużych rozmiarach.
  • Możliwa obróbka wysokich i ciężkich detali.
  • Wysoce stabilna rama maszyny wykonana z żeliwa, zapewniająca wysoką wydajność obróbki
  • Możliwość zastosowania wysokociśnieniowego chłodzenia.
  • Dużo opcji wyposażenia narzędziowego.
  • Niestandardowy zakres przesuwu w osi X w obu kierunkach od środka płyty mocującej.
  • Skuteczne osłony maszyny przeciw rozprysku cieczy chłodzącej.
tokarka karuzelowa Forceturn

tokarka karuzelowa Forceturn

tokarka karuzelowa Forceturn

tokarka karuzelowa Forceturn

tokarka karuzelowa Forceturn

tokarka karuzelowa Forceturn

Tokarka karuzelowa FORCETURN można zamówić w następujących podstawowych wariantach: FORCETURN 2500, 3000, 4000. Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom? Mamy mniejsze lub większe. Więcej w naszym katalogu.

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci katalog na Twój adres e-mail.