SBL 300 CNC

SBL 300 CNC, to tokarka przeznaczona do produkcji maszynowej średnio i wielkoseryjnej, do obróbki detali o prostych oraz skomplikowanych kształtach. Wyposażenie z ruchomym przeciwwrzeciennikiem umożliwia kompleksową obróbkę części z zakończeniem na jednej maszynie, co skraca czas produkcji i zwiększa dokładność detali.
Zapytaj

SBL 300 CNC, to tokarka przeznaczona do produkcji maszynowej średnio i wielkoseryjnej, do obróbki detali o prostych oraz skomplikowanych kształtach. Wyposażenie z ruchomym przeciwwrzeciennikiem umożliwia kompleksową obróbkę części z zakończeniem na jednej maszynie, co skraca czas produkcji i zwiększa dokładność detali. Dzięki swoim właściwościom maszyna wyraźnie zwiększa wydajność procesu produkcji bez podnoszenia jej kosztów. Modularna konstrukcja umożliwia dostosowanie wykonania maszyny do potrzeb klienta od wariantu podstawowego 3-osiowej tokarki aż do wysokiej wydajności 9-osiowego centrum tokarskiego dla całkowicie zautomatyzowanej eksploatacji.

Najważniejsze cechy maszyny:
– Duża różnorodność systemu modułowego umożliwia złożenie maszyny zgodnie z technologicznymi wymaganiami Klienta
– Wyposażenie z elektrowrzecionami
– 12-pozycyjna głowica narzędziowa VDI 30 bez/z napędem części obrotowych lub osią Y
– Diagnostyka zdalna i zarządzanie danymi
– Duży wybór wykonania i wyposażenia – mocowanie hydrauliczne z uchwytem lub tulejami zaciskowymi, podajniki prętów, sondy pomiarowe narzędzi, automatyczne otwieranie drzwi, odsysanie pyłu przestrzeni roboczej