FUT

FUT - poziome centrum obróbcze zaprezentowane jako nowość w 2015 roku na targach EMO MILAN. Centrum odznacza się nowoczesnym wyglądem i dynamicznymi posuwami szybkimi do 30 m/min. Klienci wybrali maszynę FUT dla jej wysokiej wydajności, niezrównanej stabilność nawet podczas obróbki w pozycjach granicznych i osiągalnej dokładności.
Zapytaj

Poziome centrum obróbcze FUT

FUT – poziome centrum obróbcze zaprezentowane jako nowość w 2015 roku na targach EMO MILAN. Centrum odznacza się nowoczesnym wyglądem i dynamicznymi posuwami szybkimi do 30 m/min. Klienci wybrali maszynę FUT dla jej wysokiej wydajności, niezrównanej stabilność nawet podczas obróbki w pozycjach granicznych i osiągalnej dokładności. FUT przeznaczone jest dla obróbki skomplikowanych kształtem detali za pomocą klasycznej technologii oraz szybkością obróbki. Podstawę maszyny tworzą samodzielne podłużne i poprzeczne łoże, ułożone w kształcie litery “T”. Uniwersalność maszyny, szczególnie z punktu widzenia możliwego wyboru głowic wrzecionowych, umożliwia maksymalne dostosowanie do wymagań technologicznych.
W optymalny sposób można wybrać typ głowicy wrzeciona dla danej operacji, aby wykorzystać maksymalne warunki obróbki i przestrzeni roboczej maszyny. Wysoka wydajność i moment obrotowy na wrzecionie u głowic wrzecionowych z mechanicznym napędem wrzeciona wykorzystywane są do obróbki zgrubnej. Układ osi rozciąga się na segment pionowych wytaczarek, gdzie znacznie przewyższa konkurencję w sztywnych parametrach sztywności i dynamice. Razem z maszyną możliwe jest dostarczenie szerokiego spektrum dodatkowego, specjalnego wyposażenia.

Więcej maszyn w naszym katalogu.

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci katalog na Twój adres e-mail.