MCV 2318

MCV 2318 - pionowe centrum obróbcze bramowe przedstawicielem rzędu wielozadaniiwych centrów obróbczych, które dzięki swoim parametrom przeznaczone nie tylko do obróbki dużych i złożonych elementów w obszarach klasycznyego przemysły maszynowego, ale także w przemyśle samochodowym, tworzyw sztucznych.
Zapytaj

MCV 2318 – pionowe centrum obróbcze bramowe przedstawicielem rzędu wielozadaniiwych centrów obróbczych, które dzięki swoim parametrom przeznaczone nie tylko do obróbki dużych i złożonych elementów w obszarach klasycznyego przemysły maszynowego, ale także w przemyśle samochodowym, tworzyw sztucznych. Masywna konstrukcja szkieletu zapewnia wysoką sztywność przy twardej obróbce, wysoką dynamiczną stabilność przy wysokich prędkościach obróbki, minimalny wpływ na geometrię środka w posuwowych pozychach i bardzo dobrą stabilność termiczną w różnych warunkach roboczych. Wysoki moment obrotowy wrzeciona umożliwia obróbkę średnio wytrzymałych stalowych części nowoczesnymi narzędziami. Z racji na możliwość obróbki aż w sześciu osiach z jednoczesną możliwością toczenia, maszyna znajdzie zastosowanie w wymagających obszarach energetyki i lotnictwa.

Funkcje maszyny sterowane są CNC systemem sterującym HEIDENHAIN, SIEMENS lub FANUC. Maszyna w wykonaniu standardowym wyposażona jest jednostką HSK-A100, transporterem wiórów, doporowadzeniem powietrza środkiem wrzeciona, całkowicie osłoniętą przestrzenią roboczą, automatycznym magazynkiem narzędzi, wibrodiagnostyką, zewnętrznym chłodzeniem narzędzia.

Maszyna może być wyposażona w zdalną diagnostykę maszyny, która pomaga w komunikowaniu się z Klientem w diagnozowaniu i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia specjalnego do MCV 2318.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)