MCV 1210

MCV 1210 - wysoce wydajne portalowe centrum obróbkowe o szerokim zastosowaniu do obróbki najbardziej skomplikowanych kształtów przestrzennych w trzech (lub pięciu) osiach. Ze względu na bardzo wysoką dynamikę, wysoką sztywność i właściwości tłumiące maszyny, maszyna korzysta z zalet technologii HSC.
Zapytaj

MCV 1210 – wysoce wydajne portalowe centrum obróbkowe o szerokim zastosowaniu do obróbki najbardziej skomplikowanych kształtów przestrzennych w trzech (lub pięciu) osiach. Ze względu na bardzo wysoką dynamikę, wysoką sztywność i właściwości tłumiące maszyny, maszyna korzysta z zalet technologii HSC. MCV 1210 – maszyna typu górne posiada wrzeciono ułożone w jednostce wrzeciona silnika zamontowanej w suwaku. Wszystkie ruchy tego portalowego centrum obróbkowego realizowane są za pomocą prowadnicy liniowej z elementami tocznymi. Bezpośredni pomiar pozycji w osiach X, Y, Z wykonywany jest bezpośrednio przez bezwzględne jednostki pomiarowe.

Funkcje maszyny sterowane są CNC systemem sterującym HEIDENHAIN, SIEMENS lub FANUC. Maszyna w wykonaniu standardowym wyposażona jest w cyfrowe napędy, bezpośrednim liniowym pomiarem, cieplną stabilizacją wrzeciona, zewnętrznym chłodzeniem narzędzia, całkowicie zamkniętą przestrzeń roboczą, transporterwiórów ze zintegrowanym zbiornikiem chłodziwa, sygnalizacja ukończenia cyklu roboczego, magazynek narzędzi na 30 miejsc, wibrodiagnostyką.

Maszyna może być wyposażona w zdalną diagnostykę maszyny, która pomaga w komunikowaniu się z Klientem w diagnozowaniu i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Oferujemy szeroki wybór wyposażenia specjalnego do MCV 1210.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)