H 1000

H 1000 - wysoko wydajne, poziome centrum obróbcze do zastosowania w szerokim zakresie technologii od obróbki siłowej do wysokoobrotowej. Maszyna ta wyróżnia się doskonałymi właściwościami tłumienia i pochłaniania wibracji mechanicznych, maksymalnej sztywności, stabilności dynamicznej i termicznej.
Zapytaj

H 1000 – wysoko wydajne, poziome centrum obróbcze do zastosowania w szerokim zakresie technologii od obróbki siłowej do wysokoobrotowej. Maszyna ta wyróżnia się doskonałymi właściwościami tłumienia i pochłaniania wibracji mechanicznych, maksymalnej sztywności, stabilności dynamicznej i termicznej. Koncepcja maszyny, to łóżko w kształcie litery “T” z poprzecznym stojakiem posuwnym (oś X), po którym w kierunku pionowym porusza się wrzeciennik (oś Y). Ruch w osi Z wykonuje stół obrotowy (oś B) z zamocowanym detalem.

Maszyna w wykonaniu podstawowym wyposażona jest w bezpośredni pomiar w osiach X, Y, Z i B, elektroniczną kompensacją dylatacji temperaturowych, agregatem … i chłodzenia urządzenia, zewnętrznego chłodzenia urządzenia, odmuchiwaniem przestrzeni dla zamocowania narzędzia, … stołu obrotowego (oś B) …. transporterem wiórów (2 szt.),…. transporterem wiórów, magazynkiem narzędzi na 56 pozycji, automatycznym wymiennikiem palet, 2 szt. palet 1000 x 1000 mm, kompletnym osłonięciem maszyny.

Maszyna na życzenie Klienta może zostać wyposażona w diagnostykę zdalną, która jest niezwykle pomocna przy komunikacji z Klientem przy diagnostyce i naprawie większości stop-stanów maszyny.

Do maszyny H 1000 oferujemy szeroką skalę wyposażenia specjalnego.