EXPERTURN

EXPERTURN - tradycyjna tokarka pionowa i pionowe centrum obróbcze wywodzące się z bogatych, długoletnich doświadczeń z wdrożeniem najnowocześniejszych rozwiązań z produkcji producenta TOSHULIN a.s. Tokarka karuzelowa charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją i dokładną obróbką o średnicach toczenia 800-5000 mm
Zapytaj

Tokarka karuzelowa EXPERTURN – tradycyjna tokarka pionowa i pionowe centrum obróbcze wywodzące się z bogatych, długoletnich doświadczeń z wdrożeniem najnowocześniejszych rozwiązań z produkcji producenta TOSHULIN a.s.

Tokarka pionowa TOS EXPERTURN charakteryzuje się bardzo stabilną konstrukcją i dokładną obróbką o średnicach toczenia 800-5000 mm dokładnie zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach. Na maszynie możliwa jest integracja różnych technologii wiórowego obrabiania, przeznaczona jest do skomplikowanych prac, głównie do toczenia, ale także do frezowania i szlifowania, wymagających dużej dokładności i solidności wykonania. Maszynę można opcyjnie wyposażyć systemem sterującym Siemens albo Fanuc. Wszystkie tokarki karuzelowe z produkcji TOSHULIN a.s. mogą być wyposażone diagnostyką zdalną maszyny, która pomaga przy komunikacji z Klientem przy diagnostyce i naprawie większości stop-stanów maszyny. Chodzi o najszybszy możliwy sposób odkrycia przyczyny usterki maszyny z 80-90% skutecznością przy rozwiązywaniu problemu. Szeroka oferta wyposażenia dodatkowego i specjalnego.

  • Niezwykle sztywna i stabilna rama maszyny wykonana z żeliwa lub betonu o dużej wytrzymałości
  • Maszyna przeznaczona do skomplikowanej obróbki.
  • Dokładne umiejscowienie płyty mocującej (oś C) i wysoce wydajny napęd narzędzi obrotowych.
  • Opcyjne hydrostatyczne prowadnice w osiach liniowych.
  • Opcje ułożenia płyty mocującej – hydrostatyczne / krzyżowe łożysko

Tokarka karuzelowa EXPERTURN można zamówić w następujących podstawowych wariantach: EXPERTURN. Model ten nie odpowiada Państwa wymaganiom? Mamy mniejsze lub większe. Więcej w naszym katalogu.

Wypełnij formularz, a my prześlemy Ci katalog na Twój adres e-mail.