STROJIMPORT – OBRABIARKI, MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, REMONTY ORAZ MODERNIZACJE

Tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki, wiertarki CNC - Strojimport

Targi w 2017 roku

Serdecznie zapraszamy na któryś z poniższych światowych targów maszynowych w trakcie 2017 roku, gdzie mogą Państwo odwiedzić nasze stoisko:

TARGI KRAJ TERMIN
IMTEX Bangalore Indie 26.1.-1.2.2017
TECMA Santa Fe Meksyk 7.-10.3.2017
FIA Alžír Algier 8.-13.5.2017
TECHNIKA Bělehrad Serbia 15.-19.5.2017
MACH TOOL Poznaň Polska 6.-9.6.2017
FEIMAFE Sao Paolo Brazylia 20.-24.6.2017
EMO Hannover Niemcy 18.-23.9.2017
MTA Hanoi Wietnam 11.-13.10.2017
TIIE Tehran Industry International Fair Iran 3.-6.10.2017
FIMAHER Lima Peru 26. – 29. 10.2017

Cieszymy się na spotkanie z Państwem!



Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych regulacji w polskim prawie, jesteśmy zobowiązani poinformować Państwa jako Czytelników i Uzytkowników serwisu tospolska-cz.pl, że nasze strony wykorzystują technologię plików cookies (po polsku "ciasteczek").