STROJIMPORT – OBRABIARKI, MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, REMONTY ORAZ MODERNIZACJE

Tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki, wiertarki CNC - Strojimport

Targi w 2014 roku

Serdecznie zapraszamy na któryś z poniższych światowych targów maszynowych w trakcie 2014 roku, gdzie mogą Państwo odwiedzić nasze stoisko:

TARGI KRAJ TERMIN
EXPOMAQ Leon Meksyk 24.-27.02.2014
MTA Hanoi Wietnam 1.-3.04.2014
Technika Belgrad Serbia 12. 05.-16.05.2014
Mecanica Sao Paulo Brazylia 20.05-24.05.2014
Mach Tool Poznań Polska 3.-6.06.2014
METALLOOBRABOTKA Moskwa Rosja 16.-20.06.2014
EMTE-EASTPO Szanghaj Chiny 14.-17.07.2014
MSV Brno Czechy 29.09.-3.10.2014
Machine Tool Dżakarta Indonezja 3.12.-6.12.2014

Cieszymy się na spotkanie z Państwem!



Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych regulacji w polskim prawie, jesteśmy zobowiązani poinformować Państwa jako Czytelników i Uzytkowników serwisu tospolska-cz.pl, że nasze strony wykorzystują technologię plików cookies (po polsku "ciasteczek").