STROJIMPORT – OBRABIARKI, MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, REMONTY ORAZ MODERNIZACJE

Tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki, wiertarki CNC - Strojimport

O nas

INFORMACJE O STROJIMPORT a.s. Praha

Strojimport a.s. Praha jest firmą, która działa w handlu zagranicznym już od 60 lat. Jesteśmy tradycyjnym dostawcą maszyn do obróbki skrawaniem oraz do obróbki plastycznej do Polski, gdzie firmę reprezentuje Przedstawicielstwo z siedzibą we Wrocławiu. Od 2009 r. jesteśmy członkiem grupy TOSHULIN a.s., której właścicielem jest czołowy europejski producent tokarek karuzelowych, firma TOSHULIN a.s.

Reprezentujemy między innymi takie czeskie i słowackie firmy jak:

TOSHULIN, TOS Varnsdorf, ŠKODA Plzeň, TOS Čelákovice, Weiler, Tajmac-ZPS, Trens, TOMA, AQUASTYL wiele innych.

Obecnie koncentrujemy się przede wszystkim na dostarczaniu ciężkich obrabiarek. W ostatnich kilku latach dostarczyliśmy w min. kilkadziesiąt sztuk poziomych wiertarko- frezarek produkcji TOS Varnsdorf, 2 sztuki wytaczarek płytowych ŠKODA oraz 3 sztuki frezarek portalowychprodukcji TOS Kuřim. W najbliższym czasie zostaną również dostarczone i uruchomione przez nas dwie tokarki karuzelowe marki TOSHULIN. Ponadto jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych kontraktów, w tym również na mniejsze maszyny oraz remonty maszyn.

Do klientów, którzy zaufali Strojimport a.s. Praha i z którymi nasza firma prowadzi długotrwałą współpracę należą między innymi takie znane polskie firmy jak PRATT & WHITNEY Kalisz, FAMET Kędzierzyn-Koźle, Vlassenroot Gliwice, Huta Stalowa Wola, PESA Bydgoszcz ELTECH Elbląg, WAMAG Wałbrzych, MEZAT Puławy i inne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

INFORMACJE O PRZEDSTAWICIELSTWIE W POLSCE

Przedstawicielstwo we Wrocławiu jest biurem firmy Strojimport a.s. Praha (Spółka Akcyjna), czeskiego eksportera maszyn i urządzeń przemysłu obrabiarkowego, działającym na polskim rynku już ponad 40 lat, wcześniej w ramach Wydziału Handlowego Ambasady Czeskiej, obecnie jako Przedstawicielstwo na podstawie zezwolenia Ministerstwa Gospodarki.

Działamy w formie, która umożliwia inwestorowi występowanie jako bezpośredni importer, bez pośredników.

Nie jesteśmy klasycznym podmiotem prawa handlowego- nie wstępujemy do przyszłego kontraktu z żadną prowizją.

Naszym głównym zadaniem jest ułatwienie klientowi kontaktu z dostawcą z Czech.

U nas istnieje również możliwość  finansowania zakupu maszyny za pomocą leasingu.

Oferujemy:

– nowe obrabiarki i maszyny do obróbki plastycznej
(referencje np.: FAMET Kędzierzyn Koźle, WAMAG Wałbrzych, VLASSENROOT Gliwice, RAFAKO Racibórz)

– remonty kapitalne oraz modernizacje maszyn będących w eksploatacji produkcji czeskiej, czechosłowackiej i słowackiej
(referencje np.: PRATT & WHITNEY Kalisz, NARZĘDZIOWCY Przemyśl, ZEM Łabędy)

– części zamienne do maszyn produkcji czeskiej, czechosłowackiej i słowackiej

Jak otrzymać ofertę:

– Klient otrzymuje ofertę na maszynę lub część zamienną po przesłaniu zapytania. Można je wysłać korzystając z odnośnika „zapytanie“ znajdującego się pod tabelą parametrów maszyny lub skierować na adres e-mail , ewentualnie numer faksu podany w zakładce „kontakt“

– Warunkiem realizacji zapytania jest przesłanie w nim nazwy firmy, adresu i numeru telefonu

– W przypadku skomplikowanych zapytań na maszyny pomocne będzie przesłanie rysunków technicznych detalu z zaznaczeniem potrzebnych operacji technologicznych.

– Przy zapytaniu na części zamienne wskazane jest podanie numeru katalogowego, ewentualnie przesłanie mailem lub faksem strony z DTR z oznaczeniem potrzebnej części lub zdjęcia tej części.

Zapraszamy do składania zapytań!Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych regulacji w polskim prawie, jesteśmy zobowiązani poinformować Państwa jako Czytelników i Uzytkowników serwisu tospolska-cz.pl, że nasze strony wykorzystują technologię plików cookies (po polsku "ciasteczek").