VSPQ 63 CNC

VSPQ 63 CNC- wiertarka pojazdowa sterowana numerycznie, przeznaczona do operacji wiercenia, wytaczania, pogłębiania, gwintowania, a także umożliwia frezowanie płaszczyzn, rowków i pogłębianie płaszczyzn kształtowych w 2D i 3D.
Zapytaj

VSPQ 63 CNC– wiertarka pojazdowa sterowana numerycznie, przeznaczona do operacji wiercenia, wytaczania, pogłębiania, gwintowania, a także umożliwia frezowanie płaszczyzn, rowków i pogłębianie płaszczyzn kształtowych w 2D i 3D.
Maszynę można alternatywnie zastosować również dla lekkiego frezowanie. Wiertarkę pojazdową VSPQ można użyć do wiercenia wielkich części, np. w energetyce do wiercenia rur i bębnów, w produkcji ram samochodów ciężarowych, konstrukcji dźwigów, mostów, podwozi wagonów i lokomotyw, dla obróbki korpusów turbin itp. Maszyna VSPQ 63 CNC standarodow wyposażona jest w magazynek narzędzi z automatyczną wymianą na 24 narzędzia. Możliwe jest również zamówienie wersji z magazynkiem na 42 miejsca lub ew. bez magazynku narzędzi i manipulatora z ręczną wymianą narzędzi. Alternatywnie możliwe jest zaoferowanie innych długości przesuwu sani po łożu w podziale – 8, 11.5, 15, 18.5, 22, 22.5, 29 m, w wersji bezpośredniego odczytu na wszystkich osiach, transporterem wiórów lubm środkowym chłodzeniem narzędzia.