STROJIMPORT – OBRABIARKI, MASZYNY DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ, REMONTY ORAZ MODERNIZACJE

Tokarki, wytaczarki, frezarki, szlifierki, wiertarki CNC - Strojimport

FIA 2017 Alžír

Na jubileuszowej 50 edycji targów zaprezentowało się 765 firm w tym 46% zagranicznych z 32 krajów.  Podczas tegorocznych targów, Strojimport już po raz trzeci z rzędu wziął udział jako jedyna czeska firma z własnym stanowiskiem.  Stanowisko Strojimportu znajdowało się w pawilonie „A” – Ahaggar, gdzie znajdowały się ekspozycje przede wszystkim firm z Turcji, Francji, Portugalii, Białorusi, Japonii i Polski.

Uroczyste otwarcie targów zostało zainagurowane przez algierskiego premiera, który w trakcie odwiedzin poświęcił chwilę na krótką rozmowę z ambasadorem ČR w Alžíru. Na sąsiednim stanowisku przedstawiciel ČR przywitał się i pozdrowił przedstawicielstwo Strojimportu.

Na stoisku Strojimport za pomocą plakatów, prospektów oraz prezentacji wideo przedstawiono programy eksportowe Strojimport oraz plany produkcyjne firm partnerskich.

Ekspozycja Strojimportu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród szerokiego grona profesjonalistów odwiedzających stoisko. Świadczy o tym fakt, że niektórzy zainteresowani wracają po 1-2 latach z konkretnymi propozycjami. Tzn. jest to efekt długofalowy, nie wystarczy zaprezentować się tylko raz, jeśli firma kładzie nacisk na taką formę prezentacji.

Honorowym gościem była Federacja Rosyjska. Największe przedstawicielstwo miała Turcja, Rosja i Chiny, które zajęły 47% powierzchni wystawowych.

FIA 2017 Alžír

FIA 2017 AlžírSzanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych regulacji w polskim prawie, jesteśmy zobowiązani poinformować Państwa jako Czytelników i Uzytkowników serwisu tospolska-cz.pl, że nasze strony wykorzystują technologię plików cookies (po polsku "ciasteczek").